usługi executive search usługi executive search

Zespółusugi executive search

Richard Kaluzynski

Managing Partner
richard@kaluzynskimadeja.com

Richard Kałużyński, wspózałożyciel Kałużyński & Madeja, jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w regionie. Richard posiada ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji. Swoją karierę rozpoczął w Wielkiej Brytanii w firmach Grand Metropolitan i British Oxygen. Był członkiem zespołu, który przeprowadził wykup menadżerski Hunterskil International od British Oxygen na początku lat osiemdziesiątych, po czym pełnił funkcję członka zarządu i współzałożyciela. Hunterskil stała się po wykupieniu jedną z największych brytyjskich agencji doradztwa personalnego w sektorze IT.

W 1989 roku Richard rozpoczął działalność executive search w Europie Centralnej i Wschodniej (Polska, Węgry, Czechy i Rosja). W 1995 roku Richard zapoczątkował działalność międzynarodowej firmy doradczej Russell Reynolds Associates w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Richard zbudował najwyższej jakości praktykę executive search prowadząc rekrutacje na kluczowe stanowiska dla wielu międzynarodowych korporacji głównie w sektorach: TMT, FMCG, finansowym oraz przemysłowym.

Richard studiował Informatykę, e-Business i Zarządzanie w Londynie, Chicago i Fontainebleau. Posługuje się biegle językiem polskim i angielskim.

usugi executive search

Grazyna
Sopala

Managing Partner

usugi executive search

Agata
Fiedurek

Managing Director

usugi executive search

Anna
Cichocka

Consultant

usugi executive search

Karina
Prymachenko

Research Associate

usugi executive search

Beata
Cwik

Financial Controller

© Kałużyński & Madeja - Nasz zespół
O nasRekrutacja bezpośrednia PolskaZespółRODOKontaktRole Interim