usługi executive search usługi executive search

Zespółusugi executive search

Agata Fiedurek

Managing Director
a.fiedurek@kaluzynskimadeja.com

Agata Fiedurek dołączyła do firmy w styczniu 2016 roku. Odpowiada za realizację projektów rekrutacyjnych w wielu sektorach w obrębie różnych stanowisk managerskich w szczególności w branży przemysłowej oraz IT.

Agata jest certyfikowanym konsultantem Hogan Assessment i przeprowadza projekty „executive assessment” z wykorzystaniem narzędzi Hogana

Wcześniej Agata pracowała na stanowisku Konsultanta w Kałużyński & Madeja / Odgers Berndtson Warsaw oraz Starszego Konsultanta ds. Rekrutacji w firmie Accetis Poland & CEER zdobywając doświadczenie przy realizacji projektów dla firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz IT. Ponadto była zaangażowana w prowadzenie projektów assessment/development center. Jej pierwsze doświadczenia zawodowe pochodzą z Grupy Darwin Rhodes, gdzie wspierała pod kątem researchu projekty z branży finansowej.

Agata ukończyła Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie a także studia podyplomowe w zakresie Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Agata włada biegle językiem polskim i angielskim.

usugi executive search

Grazyna
Sopala

Managing Partner

usugi executive search

Richard
Kaluzynski

Managing Partner

usugi executive search

Anna
Cichocka

Consultant

usugi executive search

Karina
Prymachenko

Research Associate

usugi executive search

Beata
Cwik

Financial Controller

© Kałużyński & Madeja - Nasz zespół
O nasRekrutacja bezpośrednia PolskaZespółRODOKontaktOcena potencjału w czasach kryzysu