usługi executive search usługi executive search

Zespółusugi executive search

Agata Fiedurek

Managing Director
a.fiedurek@kaluzynskimadeja.com

Agata Fiedurek dołączyła do firmy w styczniu 2016 roku. Odpowiada za realizację projektów rekrutacyjnych w wielu sektorach w obrębie różnych stanowisk managerskich w szczególności w branży przemysłowej oraz IT.

Agata jest certyfikowanym konsultantem Hogan Assessment i przeprowadza projekty „executive assessment” z wykorzystaniem narzędzi Hogana

Wcześniej Agata pracowała na stanowisku Konsultanta w Kałużyński & Madeja / Odgers Berndtson Warsaw oraz Starszego Konsultanta ds. Rekrutacji w firmie Accetis Poland & CEER zdobywając doświadczenie przy realizacji projektów dla firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz IT. Ponadto była zaangażowana w prowadzenie projektów assessment/development center. Jej pierwsze doświadczenia zawodowe pochodzą z Grupy Darwin Rhodes, gdzie wspierała pod kątem researchu projekty z branży finansowej.

Agata ukończyła Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie a także studia podyplomowe w zakresie Psychologii Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Agata włada biegle językiem polskim i angielskim.

usugi executive search

Grazyna
Sopala

Managing Partner

usugi executive search

Richard
Kaluzynski

Managing Partner

usugi executive search

Beata
Cwik

Financial Controller

© Kałużyński & Madeja - Nasz zespół
O nasRekrutacja bezpośrednia WarszawaZespółRODOKontaktCoaching dla Prezesów